Ramazan Geliyor

Ramazan

29 Temmuz 2011

Ramazan Geliyor

Eveeet, yine bir seneyi daha yaşayıp bitirdiğimizi hatırlatan ama öte yandan gelişiyle de hepimizi sevindiren Ramazan ayına tekrar ulaştık. Herkes için güzel bir Ramazan ayı diler, arkasından mutlu bir bayram olması temennilerimi iletmek isterim...

Bu ramazan Lezzetci.com`da öncekilere nisbeten daha hareketli ve etkin bir yayın akışımız olacak. Öncelikle genel olarak sorulan ve istenen bir konuda ziyaretçilerimize bekledikleri şekilde cevap verebileceğiz. Yani ana sayfamızda hergün için bir iftar menüsü önerimiz olacak. Menüleri rastgele tarifler olarak değil birbiri ile uyumlu yemeklerin birarada olacağı şekilde özenle hazırlayacağız.

Öte yandan Facebook sayfamızda Ramazan`a özel bir yarışma etkinliğimiz olacak, hatta yarışmaya olan talebe göre 2 ya da 3 kez tekrar edeceğiz. Yarışma ile Facebook sayfası beğenenlerimize gümüş kolye, fırsat sitelerinden birine ait indirim çekleri ve bir de Kayseri ürünleri satış sitesine ait indirim çekleri ödüllerimiz olacak.

Ve tabii günün menüsü dışında yeni yeni denediğim tarifleri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Ramazanın güzelliklerini birlikte yaşamak dileğiyle...

29 Temmuz 2011 tarihinde eklendi, 5388 kez okundu, 3 kez yorumlandi, 14 kez tavsiye edildi.


Yorumlar
engin deniz
31 Temmuz 2011 21:38
bilgi istemi -- yardım istemi bu boşluğun yorum için olduğunu biliyorum.Anck face book taki yarışmaya katılmak istiyorum. Face book ta nasıl sizi bulacağım? ve yarışmaya nasıl katılacağım? TEŞEKKÜRLER
Hatice Güzel
01 Ağustos 2011 00:00
Facebook Engin Bey, http://www.facebook.com/lezzetci adresinden sayfamıza ulaşıp beğenerek yarışmamıza katılabilirsiniz. Yalnız yarışma yarın başlayacak.
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız


E-posta Adresiniz


Yorum Başlığınız


Yorumunuz
Tarifi Arkadaşına Gönder
Adınız Soyadınız


E-posta Adresiniz


Arkadaşınızın Adı Soyadı


Arkadaşınızın E-posta Adresi